2.a osztály

 

Osztályfőnök: Brunnerné Balogh Éva- Kovács Enikő

Árvay Zsófi
Bodori Erika Vivien
Bodrogi Balázs
Gábor Gizella
Gál Noel
Guti Benedek
Izzo Mirjam
Kapronczai Ármin
Kertes Emília
Koltai Viktor
Kovács Kitti Alexandra
Ludmann Zsófia
Magó Mira
Magyaros Erika Irma
Nagy Andrea
Nagy Zalán
Orosz Réka
Révész Péter Máté
Tick Dóra
Tick Olivér
Tóth Bence
Tóth Gergely
Vijian Khaimook
Zsiros Petra

 

 

 

 

 

2.b osztály

 

Osztályfőnök: Gáspár Szabolcs - Nagyné Mosonyi Katalin

Bata Gergő Lajos
Bodó Lorina Liliána
Cseke Zsombor
Dudás Kevin
Farkas Ferenc
Izzo Patrik Mohamed
Kozma Zsolt
Kun Botond Szabolcs
Lakatos Roland Dzsúlió
Magó Márk
Németh Attila László
Temesfalvi Attila
Tóth Bálint László

 

 

 

 

4.b osztály

Osztályfőnök: Radoszta Linda - Genge Magdolna

 

Bács Csaba
Duka Norina Zoé
Durucz Nikolett
Göllner Boldizsár
Hajós Tamás István
Igaz Szabolcs László
Kovács Bettina
Novodászki Alfréd Gergő
Pető Emma Boglárka
Petrin Krisztofer
Sárai Péter
Szerdahelyi Bence
Szitányi Barna
Szőke Balázs Milán
Varga Zoltán
Vincze Olivér

 

 

 

 

 

 

     

 Osztályfőnök: Gazsi Erika -  Pintér László 

Árvai Mónika
Balog Piroska Erzsébet
Bodrogi Alina Zsófia
Bouraine Celina
Csizik Levente Benjámin
Fellegi Lukács László
Gulyás Laura
Gulyás Szonja
Kállay Renáta
Károly Enikő
Kis Antónia Petra
Nagy Zoltán Áron
Opóczki-Tóth Martin
Pesti Gréta Nóra
Szalai Levente György

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osztályfőnök: Szemők Zsuzsanna – Genge Magdolna 

Baracsi Kitti
Bata Laura Márta
Bolvári-Boros Dominik
Bozók Norina Senon
Debre Lia
Dénes Máté
Erdei Olivér László
Farkas Henrietta
Fellegi Zádor
Hanák Bence
Horoskó Áron
Kertész Csenge
Kolozsvári Kristóf Péter
Kovács Zoltán
Kurán Áron
Kurkó György
Miss Ádám
Nagy-Tusa Eliána Hanna
Nyeste Lilla
Rostás Sámuel
Szabó Alíz
Szegi Gergő
Szegi Lili
Tóth Bence

 

 

 

 

 

 

 

  

Friss híreink

2018. október 11.
2018. október 11.
2018. október 11.

Süti

jelveny.png
logo_code.jpg
mupa_partneriskola_logo_rgb.jpg
logo.jpg
logo2017.png

Keresés